Laney Digbeth DB200-210
Tootekood: 444309 (DB200-210)
Laney Digbeth DB200-210
Tootekood: 444309 (DB200-210)
Ainult ettetellimisel
Tarneaeg täpsustatakse pärast meie tarnijalt tellimist.
Bassikombo Laney Digbeth DB200-210
Laney Digbeth DB200-210
Laney Digbeth DB200-210
Täpsem kirjeldus sinu emakeeles ei ole veel saadaval. Abiks võib olla ingliskeelne kirjeldus.
Key Features
  • 200 Watts RMS
  • 2 channels
  • Minimum load 4 Ohms
  • 2 x 10" HH Blue label woofers
  • 1" LaVoce Compression Driver
  • FET & TUBE pre amp sections - footswitchable
  • Mixable FET & TUBE pre amp sections
  • Selectable MID pre-shape EQ curves
  • TILT 'EQ Seesaw' function
  • XLR Balanced DI out Pre/Post selectable
  • 3.5mm phones out
  • 3.5mm stereo Aux IN
  • FX loop
  • Ground Lift
  • Ergonomic side mounted metal grab handles
  • Remote footswitch socket
Sobivus
Speaker Type
HH
Features
Speakers
10" (2 x)
External FX Loop
Yes
Limiter
No
Number of Channels
2
Omadused
Power
200 W
Power (Watt)
200
Inputs and Outputs
Footswitch Input Port
Yes
Headphone Output
Connection for External Speaker
No
DI Output
Inputs
Jack 3,5 mm, Jack 6,3 mm (2 x)
Outputs
XLR, Headphone Jack 3,5mm, Jack 6,3 mm
Effects
Built-in Effects
Compressor
Pakend
Pakend sisaldab
Manual, Power Cable
Power supply
Power Supply
220V