Kustom Madero 40 White Elektroakustilise kitarri kombo
Tootekood: 1216909 (MADERO40)
Uus
Tootekood: 1216909 (MADERO40)
Elektroakustilise kitarri kombo Kustom Madero 40 White Elektroakustilise kitarri kombo
Sobivus
Tüüp
Guitar Combo
Speaker Type
Standard
Features
Number of Channels
2
Speakers
6,5"
Number of Input Ports
2
External FX Loop
No
Number of Effects
Omadused
Power
40 W
Electronics
Solid State
Colour
White
Inputs and Outputs
Footswitch Input Port
No
Headphone Output
DI Output
Yes
Inputs
Combo (XLR/Jack), Jack 6,3 mm TS
Outputs
Direct OUT (Balanced XLR)
Microphone Input
Yes
Effects
Reverb
Built-in Effects
Pakend
Pakend sisaldab
Manual, Power Cable
Power supply
Battery Operation
Power Supply
Power Cable, 100 - 240V