Kustom Madero 25 White Elektroakustilise kitarri kombo
Tootekood: 1216908 (MADERO25)
Uus
Tootekood: 1216908 (MADERO25)
Elektroakustilise kitarri kombo Kustom Madero 25 White Elektroakustilise kitarri kombo
 Technical Specs
  • Number of Channels: 2
  • Total Power: 25 watts
  • Speakers: 1 x 6.5” speaker
  • Inputs: 1 x 1/4", 1 x combo (XLR mic, 1/4"line/instrument)
  • Phantom Power: No
  • Outputs: 1x XLR DI out
  • EQ: 3-band EQ + notch (instrument), 3-band EQ + notch (mic/line)
  • Reverb: Digital Reverb
  • Effects: Chorus, Reverb
  • Feedback Control: Yes (notch control)
Sobivus
Tüüp
Guitar Combo
Speaker Type
Standard
Features
Number of Channels
2
Speakers
6,5" (1 x)
Number of Input Ports
2
External FX Loop
No
Number of Effects
Omadused
Power
25 W
Electronics
Solid State
Colour
Brown, White
Inputs and Outputs
Footswitch Input Port
No
Headphone Output
DI Output
Yes
Inputs
Combo (XLR/Jack), Jack 6,3 mm TS
Outputs
Direct OUT (Balanced XLR)
Microphone Input
Yes
Effects
Reverb
Built-in Effects
Pakend
Pakend sisaldab
Power Cable, Manual
Power supply
Battery Operation
Power Supply
Power Cable, 100 - 240V