Kustom Carbon 25 Kombineerimiskombo
Tootekood: 1216910 (CARBON25)
Uus
Tootekood: 1216910 (CARBON25)
Kombineerimiskombo Kustom Carbon 25 Kombineerimiskombo
Product Features
  • Power: 25 Watts
  • Speaker: 1 x 8” Kustom Design
  • Controls: Amp Model, Gain, 5 position EQ presets via single knob, Master Volume
  • Effects: 12 on-board effects
  • Built-in Tuner
  • Tap Tempo control
Number of Channels
1
Speakers
8" (1 x)
No
Number of Input Ports
1
Power (Watt)
25
Power
25 W
Inputs
Jack 6,3 mm TS