Gemini AS-12TOGO Akutoitega PA süsteem
Tootekood: 813354
Nagu uus
Allahindlus
Tootekood: 813354
- 10 %
Nagu uus
Laos olemas 1 tükk
Akutoitega PA süsteem Gemini AS-12TOGO Akutoitega PA süsteem (Nagu uus)
- 10 %
The Gemini AS-12TOGO is designed for powerful stereo sound with a rechargeable battery in a convenient portable package. Thanks to its backpack size, integrated retractable handle, and smooth rolling wheels, this feature-packed speaker has you covered whilst on the go. It combines the deep punch of 12” woofer with 2” high-frequency compression...
The Gemini AS-12TOGO is designed for powerful stereo sound with a rechargeable battery in a convenient portable package. Thanks to its backpack size, integrated retractable handle, and smooth rolling wheels, this feature-packed speaker has you covered whilst on the go. It combines the deep punch of 12” woofer with 2” high-frequency compression driver to create big, bold sound, regardless of its application. You would be hard pressed to find all these features in one pack - Bluetooth, USB and SD playback. Best of all, you can customize sound with the professional audio mixer integrated right on the back panel.
Sobivus
Tüüp
2 Bandwidth
Features
Microphone
Yes
WiFi
No
Bluetooth
Yes
Radio
None
EQ
DSP
No
Pole Mount
Omadused
Power
1500 W
Colour
Black
Woofer
12"
Middle Speaker
None
Tweeter
2"
Power (Watt)
1500
Frequency Range
50 Hz - 18 kHz
Värv tootja järgi
Black
Display
Material
Housing
Polypropylene
Inputs and Outputs
AUX IN
USB
Outputs
RCA (2 x)
SD Slot
Memory Card Slot
MP3 / Line In
Microphone Input
Pakend
Pakend sisaldab
Power Cable, Manual, Microphone Cable, Microphone
Package Quantity (pcs)
1
Power supply
Battery Operation
Power Supply
220 - 240V, Battery