Tootekood: 1104860 (WLO12SE-O-U)
Washburn Woodline O12SE Natural Elektroakustiline kitarr
Laos olemas 1 tükk
Elektroakustiline kitarr Washburn Woodline O12SE Natural Elektroakustiline kitarr
Sobivus
Tüüp
Orchestra
Features
Number of Strings
6
Tuning Machines
Chrome Die-Cast
Controls
Volume, Tuner, Bass, Treble, Phase
Tuner
Yes
Truss Rod Wrench
Yes
Omadused
Handedness
Right Handed
Cutaway
No
Colour
Brown
Neck Profile
C
Number of Frets
20
Pickups
Piezo
Bridge/Tremolo
Ovangkol
Electronics
Fishman Presys II
Fretboard Inlays
Dot
Gauge
012" / 053"
Pickguard
No
Binding
Brown
Strap Button
Standard
Värv tootja järgi
Natural
Material
Bottom and Sides
Mahogany
Neck Finish
Satin
Fretboard
Ovangkol
Hardware
Chrome
Finish
Polished
Construction Method
Semi-Solid
Truss Rod
Dual Action
Neck
Mahogany
Power supply
Battery Operation
Battery Type
9V