Warwick 35301-LOS-5-045/135
4,55/5
Tootekood: 241059 (35301 LOS 5 045/135")
Warwick 35301-LOS-5-045/135
4,55/5
Ei ole laos
Saadaval ainult kaupluses – võid arvestada pikema tarneajaga
Akustilise basskitarri keeled Warwick 35301-LOS-5-045/135
Warwick 35301-LOS-5-045/135
Red Bronze Acoustic Bass Strings for Long Scale Bass. Strings for acoustic bass guitar. Phosphor/Bronze. Roundwound. Hexagonal core. For 4-string (32" Medium Scale) or 5-string (34" Long Scale).
Warwick 35301-LOS-5-045/135
Features
Number of Strings
5
Omadused
Gauge
045" / 135"