Vox AC15C1 TTBC Toruvõimendi kombo
4,65/5
Tootekood: 1176678 (AC15C1-TTBC)
Soodusmüük on lõppenud
4,65/5
Soodusmüük on lõppenud
Toruvõimendi kombo Vox AC15C1 TTBC Toruvõimendi kombo
Vali alternatiiv (4)
Sobivus
Tüüp
Guitar Combo
Features
Number of Channels
2
Speakers
12" (1 x)
Number of Input Ports
2
External FX Loop
No
Number of Effects
3
MIDI Interface
No
Omadused
Power
15 W
Electronics
12AX7 (3 x)
Type of Electronics in the Power Amplifier
EL84 (2 x)
Power (Watt)
15
Colour
Blue
Inputs and Outputs
Footswitch Input Port
Yes
Headphone Output
USB
Connection for External Speaker
Yes
DI Output
Effects
Reverb
Built-in Effects
Tremolo, Boost, Reverb
Pakend
Pakend sisaldab
Power Cable, Footswitch, Manual
Power supply
Power Supply
230V