Kustom Cobalt 1200 Basskitarri pooljuhtvõimendi
Tootekood: 1216917 (COBALT1200)
Uus
Basskitarri pooljuhtvõimendi Kustom Cobalt 1200 Basskitarri pooljuhtvõimendi
Number of Channels 1 | External FX Loop Yes | Power 1200 W | Headphone Output No | DI Output Yes
Sobivus
Tüüp
Bass Amplifier
Features
Number of Channels
1
External FX Loop
Yes
Number of Input Ports
1
MIDI Interface
No
Tuner
No
Omadused
Power (Watt)
1200
Power
1200 W
Electronics
Solid State
Impedance
4 Ohm
Inputs and Outputs
Headphone Output
Footswitch Input Port
Yes
USB
DI Output
Connection for External Speaker
Inputs
Footswitch, Jack 6,3 mm TS
Outputs
Speakon (2 x), Tuner OUT
Acoustics
Power RMS
600 W
Effects
Built-in Effects
Pakend
Pakend sisaldab
Manual, Power Cable
Power supply
Power Supply
Power Cable, 100 - 240V