Fonestar BOX35LED Karaokesüsteem
4,75/5
Tootekood: 241247 (BOX35LED)
4,75/5
Tootekood: 241247 (BOX35LED)
Karaokesüsteem Fonestar BOX35LED Karaokesüsteem
Small portable PA system for mobile apps. Has a battery 7,4V / 4400 mAh, 6,5" bass speaker. Features USB/MP3 player with Bluetooth. Comes with 1x wireless mic (2x LR6-AA batteries) and remote control. LED light effect around the speaker. Shoulders hanging. Karaoke/Eco function. Power RMS: 35 W, Speaker diameter: 165 mm, Dimensions: 250 x 355 x...
Small portable PA system for mobile apps. Has a battery 7,4V / 4400 mAh, 6,5" bass speaker. Features USB/MP3 player with Bluetooth. Comes with 1x wireless mic (2x LR6-AA batteries) and remote control. LED light effect around the speaker. Shoulders hanging. Karaoke/Eco function. Power RMS: 35 W, Speaker diameter: 165 mm, Dimensions: 250 x 355 x 155 mm, Weight: 2.6 kg.
Sobivus
Compatible with
Android, iOS
Features
Bluetooth
Yes
Speakers
1x 6,5 "
Omadused
Display
Yes
Colour
Black
Woofer
6,5"
Inputs and Outputs
USB
SD Slot
AUX IN
MP3 / Line In
Microphone Input
1
Acoustics
Power RMS
35 W
Pakend
Power supply
Battery Operation
Power Supply
Adapter
Accessory
Remote Control
UK/EU Power supply included
Country
Made in
China
Põhineb arvustuste arvul: 5
Klientide arvustused toote kohta
Kõik arvustused pärinevad kinnitatud klientidelt, kes on meilt varem toote ostnud.
A
Andrea J.
cz Lipp
Tšehhi Vabariik 01.07.2025
Spokojenost. Děti jsou nadšené.
Automaattõlge
Seda arvustust ei saa tõlkida.
T
Tugomir A.
si Lipp
Sloveenia 17.09.2023
M
Monika D.
sk Lipp
Slovakkia 19.01.2022
H
Heureka.sk
sk Lipp
Slovakkia 12.10.2020
Odporúča produkt
Plusy: Super zvuk, funkcie
Mínusy: Ziadne
Automaattõlge
Seda arvustust ei saa tõlkida.
K
Klient
cz Lipp
Tšehhi Vabariik 16.01.2018
Pěkná hračka pro děti. Skutečný sinusový výkon (RMS) to má 4-5W, je u toho zdroj 9V 1.2A.