Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskoop
4,35/5
Tootekood: 225339 (DISCOSTROBE50)
4,35/5
Stroboskoop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskoop
Strobe with adjustable flashrate (1-10 flashes/second). Suitable for smaller rooms. Power supply: 230 V / 50 Hz with 25 W power consumption. Dimensions: 135 x 97 x 55 mm. Weight: 0,5 kg.
Power supply
Power Supply
240V