Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskoop
4,35/5
Tootekood: 813501
Nagu uus
4,35/5
Tootekood: 813501
Nagu uus
Laos olemas 1 tükk
Stroboskoop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskoop (Nagu uus)
Strobe with adjustable flashrate (1-10 flashes/second). Suitable for smaller rooms. Power supply: 230 V / 50 Hz with 25 W power consumption. Dimensions: 135 x 97 x 55 mm. Weight: 0,5 kg.
Power supply
Power Supply
240V