Eminence Beta-12CX
5/5
Tootekood: 1086731 (BETA-12CX)
Allahindlus
Eminence Beta-12CX
5/5
Tootekood: 1086731 (BETA-12CX)
- 10 %
Teel > 5 tk
Saadaval 3 nädala jooksul
PA kõlar Eminence Beta-12CX
Eminence Beta-12CX
- 10 %
Eminence Beta-12CX
Sobivus
Magnet Type
Ferrite
Omadused
Impedance
8 Ohm
Power (Watt)
250
Power
250 W
Frequency Range
57 Hz - 4,6 kHz
Colour
Black
Acoustics
Sensitivity (dB)
97,3
Dimensions and Weight
Diameter
12"