Edifier S3000 Pro Stands Hi-Fi kõlari alus 2 tk
4,85/5
Tootekood: 811618
Nagu uus
4,85/5
Tootekood: 811618
Nagu uus
Laos olemas 1 tükk
Hi-Fi kõlari alus Edifier S3000 Pro Stands Hi-Fi kõlari alus 2 tk (Nagu uus)
Shock Absorbing Design
Protect your stand and your floor from damage with this handy built-in rubber feet.
Wood Grain Design
Perfectly matches the S3000PRO’s rustic aesthetic. Blends easily into any room in your house.
Security and Stability
Vibration-free
Hollowed Design
Ready to fill with sand to increase stability and eliminate resonance.
Easy Assembly
Assemble in minutes by simply screwing on the top and bottom of the stand.
Size
Minimum Height
660 mm
Maximum Height
660 mm
Features
Height Adjustable
No
Omadused
Colour
Black
Material
Material
Wood
Panel Surface
230 mm x 190 mm
Pakend
Package Quantity (pcs)
2
Dimensions and Weight
Net Weight (kg)
23,5
Base Dimensions
365 mm x 300 mm
Country
Made in
China
Põhineb arvustuste arvul: 49
Klientide arvustused toote kohta
Kõik arvustused pärinevad kinnitatud klientidelt, kes on meilt varem toote ostnud.
A
Aurimas L.
lt Lipp
Leedu 12.04.2026
H
Heureka.sk
sk Lipp
Slovakkia 11.01.2026
Odporúča produkt
Nádherný stojan pod reproduktory. Perfektne zapadá do obývačky k nábytku.
Automaattõlge
Seda arvustust ei saa tõlkida.
W
Wojciech Ś.
pl Lipp
Poola 04.01.2026
100% 🆗