Dunlop DBN55115 Basskitarri keeled
4,5/5
Tootekood: 813060
Nagu uus
4,5/5
Tootekood: 813060
Nagu uus
Laos olemas 1 tükk
Basskitarri keeled Dunlop DBN55115 Basskitarri keeled (Nagu uus)
Varustuse kevadvärskendus
Features
Number of Strings
4
Omadused
Gauge
055" / 115"
Wound
Round Wound
Core
Steel
Ending
Ball End
Material
Material
Nickel
Dimensions and Weight
Length
Long Scale
Country
Made in
USA
Põhineb arvustuste arvul: 4
Klientide arvustused toote kohta
Kõik arvustused pärinevad kinnitatud klientidelt, kes on meilt varem toote ostnud.
P
Petr Z.
cz Lipp
Tšehhi Vabariik 21.04.2025
Super struny, skvělej tón a na ladění C drop krásně pevný!!!
Automaattõlge
Seda arvustust ei saa tõlkida.
M
Martijn B.
nl Lipp
Holland 12.06.2024
Ik had met deze dikkere snaren gehoopt dat ze stugger zouden blijven dan de standaard 105 in een lagere stemming. Echter zijn ze nog soepeler waardoor ik niet uitkom met up-tempo werk. De sound is in ieder geval wel okay, mits je in E gestemd staat. Prijs is ook prima althans, als je er mee uit de voeten komt.