Yamaha THR30IIW-BL Kombineerimiskombo
4,95/5
Tootekood: 1043405 (THR30IIWBL)
4,95/5
Laos olemas > 5 tk
Kombineerimiskombo Yamaha THR30IIW-BL Kombineerimiskombo
The Yamaha THR30II Wireless amplifier provides realistic tube amp tones and feel, Bluetooth® support, an onboard wireless receiver, and a rechargeable battery. Available in black, white, and cream. 30-Watt stereo desktop amplifier with two 3.5" (9cm) speakers. Bluetooth support for audio playback, editor, and remote control. Hi-Fi audio playback...
  • 30-Watt stereo desktop amplifier with two 3.5" (9cm) speakers
  • Bluetooth support for audio playback, editor, and remote control
  • Hi-Fi audio playback with Extended Stereo Technology
  • Internal Line 6® Relay® wireless receiver works with optional Line 6 Relay G10T/II transmitter
  • Built-in rechargeable battery enables use anywhere
  • Class-compliant USB connectivity for recording and playback
  • Includes Cubase® AI for PC/Mac® and Cubasis® LE for iPad®
Sobivus
Compatible with
Android, Mac, PC, iOS
Features
Number of Channels
1
Number of Effects
8
External FX Loop
No
Number of Input Ports
2
MIDI Interface
No
Bluetooth
Yes
Omadused
Power (Watt)
30
Power
30 W
Colour
Black
Inputs and Outputs
MP3 / Line In
Yes
AUX IN
Microphone Input
Footswitch Input Port
Headphone Output
Connection for External Speaker
USB
Effects
Built-in Effects
Reverb, Flanger, Tremolo, Chorus, Echo
Reverb
Compressor
Pakend
Pakend sisaldab
Manual, Adapter, Cubase AI
Power supply
Battery Operation
Power Supply
Adapter, 15V