Yamaha THR30IIA W Kombineerimiskombo
4,95/5
Tootekood: 997656
Nagu uus
Allahindlus
4,95/5
Tootekood: 997656
- 7 %
Nagu uus
Laos olemas 1 tükk
Kombineerimiskombo Yamaha THR30IIA W Kombineerimiskombo (Nagu uus)
- 7 %
Sobivus
Compatible with
Android, Mac, PC, iOS
Features
Speakers
3,5" (2 x)
Number of Presets
4
Number of Effects
3
External FX Loop
No
Number of Input Ports
3
MIDI Interface
No
Bluetooth
Yes
Omadused
Power (Watt)
30
Power
30 W
Colour
Brown
Inputs and Outputs
MP3 / Line In
Yes
AUX IN
Microphone Input
Footswitch Input Port
Headphone Output
Connection for External Speaker
USB
Effects
Built-in Effects
Chorus, Reverb, Delay
Reverb
Compressor
Pakend
Pakend sisaldab
Cubase AI
Power supply
Battery Operation
Play Time (hours)
5
Power Supply
15V, Adapter