Westone UM Pro 20 Smoke
Tootekood: 225602 (UM-PRO20-SMOKE)
Soodusmüük on lõppenud
Westone UM Pro 20 Smoke
Soodusmüük on lõppenud
Kõrvasisesed kõrvaklapid Westone UM Pro 20 Smoke
Westone UM Pro 20 Smoke
Vali alternatiiv (3)
In-ear headphones with wide frequency range from the UM series. Features dual balanced armature drivers with passive crossover, 20 Hz – 18 000 Hz frequency range, 27 Ohm impedance and sensitivity 119 dB/1mW. Also offers EPIC replaceable 1,28 m cable, premium comfort tips and cleaning tool. Weight: 12,7 g. Headphones come in Smoke finish.
Westone UM Pro 20 Smoke