Celestion BN12-300S 4 Ohm Kitarri/Basskitarri kõlarid 4 Ohm
5/5
Tootekood: 998783
Nagu uus
Allahindlus
5/5
Tootekood: 998783
- 10 %
Nagu uus
Laos olemas 1 tükk
Kitarri/Basskitarri kõlarid Celestion BN12-300S 4 Ohm Kitarri/Basskitarri kõlarid 4 Ohm (Nagu uus)
- 10 %
Sobivus
Magnet Type
Neodymium
Omadused
Power (Watt)
300
Impedance
4 Ohm
Power
300 W
Frequency Range
50 Hz - 4 kHz
Colour
Black
Acoustics
Sensitivity (dB)
99
Sensitivity
99 dB
Dimensions and Weight
Diameter (inch)
12
Diameter
12"