Kustom Madero 10 White Elektroakustilise kitarri kombo
Tootekood: 1216907 (MADERO10)
Uus
Tootekood: 1216907 (MADERO10)
Elektroakustilise kitarri kombo Kustom Madero 10 White Elektroakustilise kitarri kombo
Sobivus
Tüüp
Guitar Combo
Speaker Type
Standard
Features
Number of Channels
1
External FX Loop
No
Controls
Tone, Volume
Bluetooth
No
Omadused
Power
10 W
Electronics
Solid State
Colour
White
Inputs and Outputs
Footswitch Input Port
Headphone Output
Yes
USB
DI Output
Inputs
3,5 mm Jack AUX IN, Jack 3,5mm TS, Jack 6,3 mm TS
Outputs
Headphones 3,5mm Jack